Czego szukasz?


Kategorie


Architektura & Design

Wolf in Design vol. 2 / materiały prasowe

Architektura & Design

Wolf In Design vol. 2 inspiruje branżę wnętrzarską

23 marca 2016
Termin wydarzenia:
01.04.2016

Przed nami druga edycja Wolf In Design – imprezy dedykowanej branży wnętrzarskiej. Jednym z prelegentów będzie Jakub Szczęsny, twórca najwęższego domu na świecie „Dom Kereta”.

 

Po sukcesie pierwszej edycji w listopadzie 2015 r. przyszedł czas na drugą. Wolf In Design vol.2 odbędzie się już 1 i 2 kwietnia w budynku Wolf Marszałkowska, przy ul. Marszałkowskiej 89 w Warszawie. Celem organizatorów jest stworzenie najlepszej imprezy wnętrzarskiej w Warszawie; połączenie świeżego designu, sztuki i rozwiązań produktowych z biznesem, tak, by wspaniale zaprojektowane przedmioty miały szansę zostać zastosowane w praktyce. Dlatego w jednym miejscu, w tym samym czasie zgromadzonych zostanie ponad 400 osób z branży (producentów, dystrybutorów, designerów, oraz artystów), którzy nie tylko przedstawią swoją ofertę dla architektów, projektantów wnętrz, deweloperów i inwestorów, ale również będą mieli okazję do połączenia sił i wymiany doświadczeń.

wolf-in-design-2-2
To co nas wyróżnia to nowatorska formuła, wychodząca poza targowy schemat. Odwiedzający będą mieli szansę obejrzeć propozycje dostawców w otwartych, przenikających się kompozycjach. Na Wolf In Design nie zobaczycie nic przypadkowego – wyjaśnia Łukasz Misiło, pomysłodawca i organizator. – Zadbamy również o atmosferę przyjazną biznesowi. Kameralny charakter wnętrz i imprezy wesprą biznesowe relacje – zapewnia Łukasz Misiło. Ta formuła spotkania sprawdziła się już w zeszłym roku. – Nawiązano wiele nowych kontaktów, które zaowocowały konkretnymi zamówieniami. Odwiedziło nas kilka tysięcy osób, które kochają sztukę wnętrzarską. Również w tym roku liczymy na duże zainteresowanie – potwierdza organizator.

Impreza składa się z dwóch dni.

DZIEŃ 1.

1 kwietnia będzie miał charakter zamknięty dla branży i specjalnie zaproszonych gości. O swoich dokonaniach i planach opowie Jakub Szczęsny, twórca Domu Kereta. Branżę zespoli profesjonalna sesja networkingowa, prowadzona przez jednego z twórców networkingu w Polsce Grzegorza Turniaka.

DZIEŃ 2.

2 kwietnia do uczestnictwa w Wolf In Design zaprosimy szerszą publiczność. To dzień otwarty dla wszystkich zainteresowanych pięknymi wnętrzami, klientów indywidualnych, zainteresowanych tematyką designu i wnętrzarstwa, szukających inspiracji i nietuzinkowych rozwiązań. W tym dniu liczymy, że imprezę odwiedzi ponad 2 tys. osób.

wolf-in-design-2-1

Jakub Szczęsny – zdobywca wielu nagród w konkursach architektonicznych, współzałożyciel grupy projektowej Centrala, współpracował również ze Studiem DECO. Absolwent Politechniki Warszawskiej, wydziału Architektury, studiował również w Barcelonie i w Paryżu. Rozpoznawalność jego grupy projektowej Centrala przyniosły im m.in. prowokacje prasowe dotyczące rewitalizacji Dworca Centralnego, Rotundy i Pawilonu Chemii w Warszawie. Wykłada gościnnie i prowadzi zajęcia w szkole IAAC w Barcelonie oraz w ramach niezależnego stowarzyszenia studentów architektury OSSA. Współautor nominowanej do nagrody Wdechy 2008 Instalacji Tymczasowej Muzeum Historii Żydów Polskich, hali sportowej w Bieruniu, wnętrz nowego Instytutu Cervantesa, instalacji w przestrzeni warsztatów warszawskiej Galerii Zachęta oraz oprawy architektonicznej wystaw „1,2,3 Awangarda” w warszawskim CSW i galerii SALA REKALDE w Bilbao. Redaktorem części architektonicznej trylogii „W jak Warszawa” (wraz z Sebastianem Cichockim i Krzysztofem Nawratkiem, 2008), wydanej przez Fundację Bęc Zmiana. Współautor książek „Wyspa” (2009) i „Redukcja” (2010) oraz współkurator festiwalu Synchronicity. Autor słynnego Domu Kereta, który w najszerszym miejscu ma 1,5 m.

Grzegorz Turniak – niestrudzony orędownik idei networkingu, minglingu, zarządzania talentami i karierą. W lutym 2006 r. założył BNI Polska, której do grudnia 2012 r. był prezesem. Współzałożyciel i prowadzący The Top Careers Club. Pełnił m.in. funkcje Prezesa jobpilot Polska, HR Sector Sales Manager -­‐ SAP Polska, Managing Director -­‐ Neumann Management Institute, Dyrektora Polskiej Międzynarodowej Szkoły Zarządzania.
Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej, certyfikowany konsultant OD (OD Institute Ohio), nauczyciel przedsiębiorczości (Babson College), oraz certyfikowany coach ICC (International Coaching Community). W latach 2002-­‐04 Członek Zarządu PSZK, założyciel i Prezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Współautor książek: z Jackiem Santorskim „Alchemia Kariery”, z Romanem Wendtem „Profesjonalny networking czyli kontakty które procentują” i z Witoldem Antosiewiczem „Praktyczny poradnik networkingu”.
Wolf in Design 2 na Facebooku

mk
Author

mk

<p>Redakcja</p>