Czego szukasz?


Kategorie


Inspiracje

materiały prasowe

Inspiracje

Targi WeddingShow: zaplanujcie
wyjątkowe wesele

17 października 2016
Termin wydarzenia:
22.10.2016

Pokaz kolekcji ślubnej Paprocki&Brzozowski i spektakl z parą młodą na żywo – tegoroczne targi ślubne WeddingShow (22 i 23 października w Warszawie) zapowiadają się wyjątkowo. 

 

WYGRAJ PODWÓJNE ZAPROSZENIE NA WEDDINGSHOW! Konkurs odbędzie się  20.10. (czwartek) na naszym Facebooku.

PGD_2842

materiały prasowe

Znakomici wystawcy, pokazy mody ślubnej, liczne panele eksperckie oraz warsztaty – z tym wszystkim będzie można spotkać się podczas targów WeddingShow. Dwa dni pełne inspiracji umożliwią zapoznanie się z ciekawymi ofertami, a także skorzystanie z wiedzy specjalistów z branży.

22 i 23 października odbędzie się już trzecia edycja tego wydarzenia, które z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem. Tegoroczną atrakcją otwartej części targów będzie sobotni pokaz prestiżowej kolekcji ślubnej Paprocki&Brzozowski.

Tego samego dnia odbędzie się jedyne w Polsce show „Ślub plenerowy na żywo”, gdzie widzowie będą mieli możliwość obejrzenia prawdziwego spektaklu z parą młodą i orszakiem ślubnym. Show dopełnią zapierające dech w piersiach dekoracje oraz muzyka na żywo.

Drugiego dnia targów szczególnym wydarzeniem będzie live cooking, który poprowadzi Tomasz Jakubiak, oraz pokaz mody “Let’s Celebrate”, zorganizowany specjalnie dla wszystkich kobiet, przygotowujących się do wesela, takich jak druhny, przyjaciółki i siostry.

Urozmaiceniem, a zarazem dopełnieniem targów będą konkursy: jeden główny, w którym nagrodę ufundowała linia lotnicza Emirates Airline oraz dwudniowy konkurs metamorfozy, gdzie pary lub przyszła panna młoda zostaną poddane kompletnej metamorfozie.

W tym roku nie zabraknie również licznych warsztatów oraz paneli eksperckich. Kompleksową wiedzę o solidnym przygotowaniu do ślubu i wesela będzie można uzyskać na warsztatach, które poprowadzi Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych wspólnie ze School Of The Wedding Art. W propozycjach goście spotkają się także z warsztatami makijażowymi prowadzonymi przez Martę Gąskę, czy fryzjerskimi pod kierownictwem stylistów Maniewskiego. Karolina Trębacz zajmie się zajęciami ze stylizacji ślubnej, a Dance Academy poprowadzi warsztaty taneczne.

Nieodłącznym elementem edukacyjnym są również liczne panele eksperckie prowadzone przez specjalistów w swoich dziedzinach. Rozmowy z nimi będą poprowadzone przez Agnieszkę Hyży na Sali Balowej. Wśród wystawców znajdą się m.in. projektanci sukien ślubnych, cukiernicy, floryści. Na gości czekać będą oferty profesjonalnych wedding planerów, fotografów, firm cateringowych, czy projektantów zaproszeń ślubnych.

PGD_3164

materiały prasowe

 

Nie zabraknie również propozycji dla panów, którzy w gąszczu atrakcji znajdą dla siebie coś wyjątkowego.

Po zakończeniu pierwszego dnia targów, odbędzie się uroczysta gala, podczas której zostaną rozdane certyfikaty w dziesięciu kategoriach. Będzie to pierwszy raz w historii tej branży, gdzie usługodawcy zostaną nagrodzeni prestiżowym mianem partnera honorowego Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych oraz WeddingShow. Podczas zamkniętej gali pojawią się najważniejsi specjaliści z branży.

 

WeddingShow
Warszawa, Hotel Marriott
22 – 23 października 2016
Ceny biletów: jednodniowy – 22 zł dwudniowy – 28 zł
Facebook
Wydarzenie

WeddingShow 2016

mk
Author

mk

<p>Redakcja</p>