Czego szukasz?


Kategorie


Biznes

materiały organizatora

Biznes

Targi Przedsiębiorczości „Frontem do biznesu”: 26 listopada w Gdyni

6 listopada 2016
Termin wydarzenia:
26.11.2016

To wydarzenie dla osób prowadzących jednoosobową działalność oraz dla firm z sektora MŚP. W gronie wystawców m.in. agencje marketingowe, firmy szkoleniowe, graficy i specjaliści IT.

 

26 listopada 2016r. zapraszamy na pierwsze w Trójmieście Targi Przedsiębiorczości „Frontem do Biznesu”, które odbędą się w Gdyni w Centrum Wystawienniczym PPNT. Wydarzenie będzie miejscem spotkania dostawców usług oraz produktów z potencjalnymi klientami.

Wśród Uczestników odwiedzających stoiska, znajdą się osoby prowadzące firmy oraz takie, które planują założenie własnego biznesu. Wydarzenie dedykowane jest zarówno dla osób prowadzących jednoosobową działalność, jak i do firm z sektora MŚP.

Prelegenci opowiedzą o promocji, marketingu, sprzedaży, budowaniu zespołu, a także finansowaniu działalności, czy prowadzeniu działań księgowych.

Celem Targów jest umożliwienie Wystawcom promocji swoich Firm i nawiązanie relacji z innymi Przedsiębiorcami oraz odbiorcami usług. W trakcie Targów każdy Wystawca będzie miał możliwość przedstawienia swojej oferty i pozyskania klientów. Z kolei każdy Uczestnik będzie mógł znaleźć na stoiskach usługi i produkty, które są przydatne w prowadzeniu firmy. W gronie Wystawców znajdą się m.in. agencje marketingowe, firmy księgowe, graficy, specjaliści IT, firmy oferujące oprogramowanie dla firm, trenerzy i firmy szkoleniowe.

materiały organizatora

materiały organizatora

W trakcie Targów, poza częścią wystawienniczą, uczestnicy będą mogli korzystać także z dwóch paneli merytorycznych. W ich trakcie będzie można zdobyć wiedzę i umiejętności dotyczące obszarów ważnych w prowadzeniu biznesu. Prelegenci opowiedzą o promocji, marketingu, sprzedaży, budowaniu zespołu, a także finansowaniu działalności, czy prowadzeniu działań księgowych. Dodatkowo będą prelekcje dotyczące organizacji czasu pracy, rozwoju zawodowego oraz budowania wizerunku.

Cennym elementem wydarzenia będzie także networking, który pozwoli na realne nawiązanie relacji biznesowych, które docelowo mogą przełożyć się na współpracę między przedsiębiorcami.

Targi organizowane są przez społeczność kobiet przedsiębiorczych frontwoman-logo przy udziale partnerów wydarzenia.

Targi Przedsiębiorczości „Frontem do biznesu” to:

– możliwość spotkania się w jednym miejscu wielu przedsiębiorców,

– możliwość spotkania kilkuset potencjalnych klientów i przedstawienie im swojej oferty,

– połączenie wartościowej merytorycznie konferencji z targami przedsiębiorczości.

 

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia: www.targiprzedsiebiorczosci.pl

Bilety dla Uczestników dostępne na : http://targiprzedsiebiorczosci.evenea.pl/

Zgłoszenia Wystawców na stronie wydarzenia

 

mk
Author

mk

<p>Redakcja</p>