Czego szukasz?


Kategorie


Dla dzieci

Dla dzieci

Przygoda z filmem animowanym w Centrum Korona

2 czerwca 2016
Termin wydarzenia:
05.06.2016

Z okazji Dnia Dziecka, już w niedzielę 5 czerwca w godzinach 10:00-18:00, Centrum Korona zaprasza maluchy na warsztaty animacji oraz dubbingowania bajek.

Efektem wspólnej zabawy będzie film animowany z najmłodszymi klientami Centrum Korona w roli podkładających głosy pod postacie z animacji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

KORONA_Przygoda z animacjąDzień Dziecka w Centrum Korona rozpocznie się od warsztatów animacji poklatkowej, podczas których dzieci będą tworzyć własne animowane filmy pod okiem specjalistów. Warsztaty będą przebiegać w dwóch etapach – maluchy najpierw stworzą swoich własnych bohaterów filmowych, a następnie będą mogły obserwować na żywo animowanie ich przygód. Następnie dzieci wezmą udział w warsztatach dubbingowania, podczas których bohaterowie wcześniej stworzeni przez najmłodszych przemówią ich własnymi głosami! Każdy z uczestników będzie mógł podłożyć głos jednej z postaci filmów, a głosy zostaną nagrane w specjalnie przygotowanym do tego studiu nagraniowym. Każdy z młodych twórców znajdzie swoje nazwisko w napisach końcowych. Gotowe filmy zostaną wyświetlone na ekranie, a także wręczone na pendrive uczestnikom warsztatów wraz z certyfikatem potwierdzającym udział w wydarzeniu.

Na uczestników niedzielnego wydarzenia w Centrum Korona czeka także spotkanie z bohaterami najsłynniejszych animacji – Minionkiem Bobem, Smerfetką i Draculą z Transylwanii, których kostiumy przywdzieją animatorzy. Najmłodsi będą mogli przywitać się z ulubionymi bohaterami oraz zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia. Nie zabraknie także konkursów z filmowymi nagrodami oraz Strefy Bajkowych Charakteryzacji, w której profesjonalni wizażyści przemienią dzieci w ich ukochanych bohaterów filmowych. Przez całe wydarzenie będzie także działać Strefa Kultowych Kreskówek, w której dzieci obejrzą ukochane animacje oraz zapowiedzi gorąco oczekiwanych animowanych premier kinowych.

W Centrum Korona zawsze coś się dzieje! Tym razem – z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka – zapraszamy na wyjątkowo filmowe atrakcje. Zachęcamy całe rodziny do odwiedzenia Korony, która na kilka godzin zamieni się w studio filmowe oraz udziału w ciekawych warsztatach dotyczących filmów animowanych mówi Izabela Turkiewicz, dyrektor Centrum Korona.

 

www.centrum-korona.pl

 

Orchidea
Author

Orchidea

<p>Orchidea Public Relations</p> <p><a href="http://www.orchideapr.pl/" target="_blank">www.orchideapr.pl/</a></p>