Czego szukasz?


Kategorie


Film

materiały prasowe

Film

Ostatni seans z Marylin Monroe… w salonie fryzjerskim

30 maja 2016
Termin wydarzenia:
12.06.2016

Wieczór z ikoną kina i popkultury, Marylin Monroe, odbędzie się w wyjątkowym, stylowym wnętrzu. Zarezerwuj miejsce już dziś!


Ostatni seans z Marylin Monroe to intymne spotkanie z niezrównaną ikoną kina i popkultury – w gwiazdorskim towarzystwie. Wieczór poświęcony fenomenalnej Marilyn Monroe poprowadzi Łukasz Maciejewski, krytyk filmowy, autor bestellerowej serii wywiadów „Aktorki“ i wykładowca Szkoły Filmowej w Łodzi. Przedstawi autorską, fascynującą opowieść o życiu, uczuciach i samotności kochanej przez cały świat kobiety.

Wieczór będzie niezwykłym finałem programu Big Book Festival – międzynarodowego festiwalu czytania, który odbywa się w Warszawie w dniach 10-12 czerwca.

Niezwykłą oprawą, a także kluczem do zrozumienia Marilyn staną się fragmenty książki „Ostatnie seanse“ Michela Schneidera, który – na podstawie opowieści, zapisków oraz nagrań z seansów psychoterapeutycznych aktorki odtworzył ostatnie miesiące jej życia. Stworzył poruszający paradokument, przybliżający jej tragiczny los i wyjaśniający tajemnice jej osobowości, a także pokazujący, kogo kochała do końca.

Marylin Monroe / materiały prasowe

Marylin Monroe / materiały prasowe

Fragmenty tej opowieści interpretować będą dwie aktorki – Monika Dryl oraz Aleksandra Hamkało. Różne temperamenty i osobowości aktorek odzwierciedlą dwoistą naturę Marilyn Monroe. Podczas wieczoru pokazane też zostaną unikatowe, rzadko prezentowane zdjęcia gwiazdy – wzbogacone anegdotami o okolicznościach, w jakich je zrobiono. A na finał obejrzymy jeden z najsłynniejszych filmów z udziałem Monroe – „Mężczyźni wolą blondynki“ z 1953 r. (reż. Howard Howks) ze specjalnym wprowadzeniem Łukasza Maciejewskiego.

Odsłaniający sekrety wieczór odbędzie się w niezwykłym miejscu, zagłębiu kobiecego piękna – w stylowym salonie fryzjerskim Milek Design, którego partnerem wspierającym jest Schwarzkopf Professional. Oryginalny salon połączono z kawiarnią i księgarnią sprawiając, że jest to jedyne miejsce w Polsce, gdzie wydarzenia artystyczne i kulturalne oraz literatura odgrywają tak ważną rolę, a właściciele śmiało przyznają, że piękno wewnętrzne jest dla nich tak samo ważne jak wygląd ich klientek.

Wśród uczestników spotkania wylosowane zostaną pakiety nagród literacko-kosmetycznych.

Ostatni seans z Marilyn Monroe to jedno z wydarzeń towarzyszących Big Book Festiwalu, jakie odbywają się u partnerów satelickich. Wieczór będzie niezwykłym finałem programu Big Book Festival – międzynarodowego festiwalu czytania, który odbywa się w Warszawie w dniach 10-12 czerwca. Spotkanie będzie miało charakter kameralny, warto więc już dziś zarezerwować miejsce. Należy wysłać e-mail na adres: spotkania@big-book.pl

Więcej na: bigbookfestival.pl oraz mileksedign.pl, zapisy: spotkania@big-book.pl
WYDARZENIE: OSTATNI SEANS Z MARYLIN MONROE

Ostatni seans z Marilyn Monroe
Aktorki czytają zapiski gwiazdy
Oglądamy unikatowe zdjęcia i najsłynniejsze role

Niedziela, 12 czerwca, godz. 20.00
Milek Design, Tamka 29, Warszawa

marylin-monroe-plakat

mk
Author

mk

<p>Redakcja</p>