Czego szukasz?


Kategorie


Film

fragment plakatu/ Multikino

Film

Nick Cave „One More Time With Feeling” w Multikinie

5 września 2016
Termin wydarzenia:
08.09.2016

„One More Time With Feeling”będzie pierwszą okazją do wysłuchania „Skeleton Free” – najnowszego, szesnastego już studyjnego albumu kapeli Nick Cave & the Bad Seeds.

Film muzyczny w reżyserii Andrew Dominika („Zabójstwo Jessego Jamesa…”, „Zabić, jak to łatwo powiedzieć”) zostanie wyświetlony w kinach na całym świecie 8. września, na dzień przed oficjalną premierą albumu.

Wstępnie pomyślany jako zapis koncertu, „One More Time With Feeling” wyewoluował w coś o wiele głębszym znaczeniu. Andrew Dominik zagłębił się w tragiczne tło procesu twórczego Nicka Cave’a, który materiał na album tworzył pogrążony w żałobie. Finalnie muzyczny dokument składa się z piosenek z nowego albumu wykonanych na żywo, wywiadów z członkami zespołu oraz poetyckich ujęć z narracją Cave’a.

Rezultat, zarejestrowany w czerni i bieli, to kruchy, surowy i prawdziwy zapis podróży artysty przez najtrudniejsze chwile w życiu. Już w czwartek 8 września w Multikinie!

Film w angielskiej wersji językowej z polskimi napisami.

One More Time With Feelingbędzie można zobaczyć 8 września 2016 o godz. 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Rybnik, Koszalin, Poznań 51, Zabrze, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Łódź, Rzeszów, Lublin, Katowice, Jaworzno i Olsztyn.

Ceny biletów:

  • Warszawa: 26,50 zł
  • Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań 51, Wrocław – Pasaż: 25 zł
  • Pozostałe kina: 23 zł

Bilety na One More Time With Feeling”  w sprzedaży od 5 lipca. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online.

nickcave-605x200_77df6aa3a1.jpg.605x200_q90_crop