Czego szukasz?


Kategorie


Książka

Nic oprócz strachu" - fragment okładki / materiały Wydawnictwa Czwarta Strona

Książka

„Nic oprócz strachu” Magdaleny Knedler [premiera]

13 kwietnia 2016

Pisarka, która skradła serce czytelników powieściami „Pan Darcy nie żyje” oraz „Winda”, serwuje nam kryminalną trylogię. Pierwsza jej część – „Nic oprócz strachu” w księgarniach od 13 kwietnia. 

Szwecja. Miasto Ystad. To tutaj mieszka komisarz Anna Lindholm. Tu toczy się jej kariera policyjna oraz poukładane życie prywatne, u boku kochającego męża. Pewnego dnia jednak harmonia znika, bo dwie życiowe ścieżki Anny zaczynają się niebezpiecznie splatać…

Jeszcze nigdy strach nie był tak namacalny

Vidar – mąż Anny, ulega wypadkowi, w wyniku którego przestaje chodzić. Niedługo potem policjantka otrzymuje list z więzienia, z którego dowiaduje się, że zdarzeniu winny jest Narcyz – seryjny morderca, którego doprowadziła do skazania. Faktów jednak nie udaje się potwierdzić, bo Narcyz umiera otruty.

Anna natomiast zaczyna otrzymywać od tajemniczego nadawcy cytaty z utworów Oscara Wilde’a… Ból w odróżnieniu od przy­jem­ności nie no­si maski. 

Pierwsza część trylogii z komisarz Anną Lindholm to epicki kryminał z rozbudowaną warstwą obyczajową na miarę Camilli Läckberg.

Magdalena Knedler_Nic oprocz strachu FRONT.indd

Autor: Magdalena Knedler
Tytuł: Nic oprócz strachu
Wydawca: Wydawnictwo Czwarta Strona
Strony: 534
Premiera: 13.04.2016

mk
Author

mk

<p>Redakcja</p>