Czego szukasz?


Kategorie


Książka

fragment okładki/ źródło wyd. Nowa Proza

Książka

Już jest: „Ewa” Young William Paul

20 kwietnia 2017

Autor bestsellera „Chata” przedstawia nową porywającą powieść, która stanie się jedną z najszerzej omawianych książek dekady.

Kiedy na brzeg wyspy położonej pomiędzy naszym a następnym światem fale wyrzucają kontener, Jan Zbieracz znajduje w nim młodą kobietę – poobijaną, zmarzniętą i ledwie żywą. Z pomocą Uzdrowicieli i Uczonych Jan nadzoruje jej powrót do zdrowia i wkrótce odkrywa, że dzieli ona kod genetyczny z każdą znaną ludzką rasą. Nikt nie domyśla się, co będzie oznaczało jej przetrwanie…

Nikt poza Ewą, Matką Żyjących, która nazywa ją „córką” i za­prasza do poznania prawdy o jej losach – a zarazem prawdy o nas wszystkich.

„Ewa” to śmiała i bezprecedensowa próba zgłębienia historii o Stworzeniu, wierna źródłowym tekstom oraz wynikom wie­lowiekowych badań, a jednak pełna zapierających dech w piersi odkryć, które kwestionują tradycyjne wierzenia dotyczące tego, kim jesteśmy i jak zostaliśmy powołani do istnienia. Tak jak „Chata” pozwoliła czytelnikom odkryć osobistą relację z Bo­giem, tak „Ewa” przyniesie nam wyzwolenie od błędnych inter­pretacji, które zatruwają międzyludzkie relacje od czasów Edenu.

Autor: Young William Paul
Tytuł: Ewa
Tłumaczenie: Anna Reszka
Wydawnictwo: Nowa Proza
Ilość stron: 304
Data wydania: 11 kwietnia 2017
Cena detaliczna: 36,90