Czego szukasz?


Kategorie


Charytatywnie

Fot. materiały promocyjne Organizatora

Charytatywnie

Jerzy Stuhr wolontariuszem w Sopocie

15 maja 2015
Termin wydarzenia:
24.05.2015

Jerzy Sturh przyjedzie do Sopotu, by ratować zdrowie 8-letniego Pawełka. Chłopiec cierpi na rdzeniowy zanik mięśni.

 

Dzięki staraniom Przemka Szalińskiego udało się już wyremontować i wyposażyć mieszkanie, w którym chory Pawełek mieszka wraz z mamą. Teraz potrzeba specjalnego wózka pod prysznic.

Spotkanie charytatywne z Jerzyn Stuhrem, którego celem jest zbiórka pieniędzy na wózek dla chorego Pawła z Gdańska, odbędzie się 24 maja w Zatoce Sztuki w Sopocie. Bilet wstępu to cegiełka w cenie 15zł. Podczas spotkania można będzie nabyć zdjęcia z autografami gwiazd estrady, książki i płyty. Będzie można także wrzucić datek na rzecz Pawła do puszki znajdującej się na miejscu. Na wydarzenie tradycyjnie zapraszają Przemek Szaliński i Komitet Pomocy Dzieciom.

Jerzy Stuhr to jeden z najwybitniejszych i najpopularniejszych aktorów, reżyser, artysta kabaretowy, profesor sztuki. Zasłynął rolami m. in. w filmach „Seksmisja”, „Killer”, „Wodzirej”, „Kingsajz”, „Pogoda na jutro”, „Duże zwierzę”, „Korowód”, „Obywatel”.

Do tej pory Gośćmi cyklu byli – Kabaret Limo, Leonard Pietraszak, Andrzej Grabowski, Krystyna Janda, Edward Hulewicz, Marek Siudym, Marzena Trybała,Krzysztof Tyniec,Tadeusz Ross,Kabaret Młodych Panów,Karol Strasburger,Ania Wyszkoni, Zbigniew Wodecki, Andrzej Rybiński, Artur Gadowski, Paweł Małaszyński, bracia Cugowscy, Maciej Damięcki, Zbigniew Zamachowski, Magdalena Zawadzka, Grupa VOX, Jerzy Kryszak, Jerzy Radziwiłowicz, Grażyna Wolszczak, Magdalena Cielecka, Kazimierz Kaczor, Daniel Olbrychski.

Patronat honorowy – Wojewoda Pomorski, Prezydent Sopotu,
Patronat medialny – Radio Gdańsk S.A. , Trojmiasto.pl , Panorama Flash Pomorze, Magazyn Together.

 

Fot. materiały Organizatora

WSTĘP – Cegiełki 15 zł dostępne pod numerem telefonu 512-811-973 oraz w recepcji Zatoki Sztuki

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1590891087825675/

www.przemek-dzieciom.pl
www.facebook.com/PrzemekSzalinskiDzieciom