Czego szukasz?


Kategorie


Książka

Prezydent Ignacy Mościcki na pokładzie szkolnego okrętu artyleryjskiego ORP "Mazur" /Fot. archiwum ks. Wawrzyńca Markowskiego

Książka

Dzień z autorem „Burzy nad Atlantykiem” – zapraszamy na Facebooka!

3 listopada 2015

Co pisał Churchill w swoich dziennikach? Jaki był udział polskich okrętów w Bitwie o Atlantyk?  6 listopada rozmowa na żywo o zapomnianych epizodach II wojny światowej, nie tylko dla pasjonatów historii!

 

ks. Wawrzyniec Markowski / materiały prasowe

ks. Wawrzyniec Markowski / materiały prasowe

Zapraszamy do spotkania online z autorem książki „Burza nad Atlantykiem. Tom II” – Wawrzyńcem Markowskim! Zaczynamy w najbliższy piątek, 6 listopada, na naszym Facebooku.

Autor opowie o swojej pasji do II wojny światowej. Zaprezentuje zdjęcia z cennej, prywatnej kolekcji fotografii z okresu Bitwy o Atlantyk oraz ulubione pozycje ze swojej „wojennomorskiej biblioteczki”.

Ks. Markowski zaprosi internautów do konkursu, w którym do wygrania będzie egzemplarz BURZY NAD ATLANTYKIEM. TOM II! Recenzję książki przeczytacie TUTAJ.

Wawrzyniec Markowski to pastor, historyk, członek Towarzystwa Przyjaciół Gdańska i Stowarzyszenia Lastadia, nazywany „księdzem militarystą”. W swojej pracy badawczej zajmował się m.in. historią marynarki wojennej ZSRR i Floty Bałtyckiej. Wraz z Andrzejem Perepeczką autor książki „Burza nad Atlantykiem. Tom II”.

MiastoKultury.pl jest patronem medialnym książki „Burza nad Atlantykiem. Tom II”.

Do spotkania z ks. Wawrzyńcem Markowskim zapraszamy wspólnie z wydawcą książki – Wydawnictwem Oskar.

 

burza-nad-atlantykiem

 

mk
Author

mk

<p>Redakcja</p>