Czego szukasz?


Kategorie


Muzyka

Muzyka

Cropp Baltic Games 2016

2 sierpnia 2016
Termin wydarzenia:
12.08.2016
- 14.08.2016

Największe wydarzenie sportów ekstremalnych w Polsce rozpocznie się 12 sierpnia na Placu Zebrań Ludowym w Gdańsku i potrwa trzy dni. W trakcie festiwalu konkurować między sobą będą najlepsi zawodnicy MTB, BMX i deskorolki. 


Cropp Baltic Games

Na Baltic Games odnajdą się nie tylko zapaleńcy sportów ekstremalnych. Jak co roku wydarzeniu towarzyszyć będzie muzyka. Na scenie zagra m.in. JKuban, Solar i Białas, Guzior, a imprezę podkręci Noz, Wojak, DJ Kebs z Tuse i live bandem, Ballbros, Detoxic, Noisy oraz Dark Smile Fam. Ponadto organizatorzy przewidzieli strefę silent disco w specjalnie przygotowanym namiocie.

Między atrakcjami znajdą się bitwy freestylowe, konkurs taneczny hype-up, pokazy parkour i deski mountainboard, a dla bardziej wygimnastykowanych poducha „flybag” do skakania, na której będzie można spróbować swoich sił.

Sponsorzy wydarzenia postarali się o dodatkową rozrywkę dla uczestników, czyli stoiska Cropp, Monster Energy ze strefą dla pasjonatów tatuaży, a GoPro z konkursami, w których do wygrania będą kamerki, akcesoria i gadżety producenta.

Bilety można jeszcze zakupić w cenie od 39 do 300zł. Wszelkie informacje dostępne na stronie Cropp Baltic Games oraz na facebooku.

Karol Dębski
Author

Karol Dębski