Czego szukasz?


Kategorie


Patronujemy

Ogólnopolski Przegląd Kabaretów "Błazenada"

Patronujemy

Błazenada 2016 – przegląd kabaretów

2 marca 2016
Termin wydarzenia:
19.03.2016

Błazenada to Ogólnopolski Przegląd Kabaretów, organizowany cyklicznie od trzech lat. 19 marca na scenie wrocławskiego klubu Firlej o tytuł zwycięzcy zawalczą 4 kabarety.


W przeglądzie zmierzą się 4 kabarety:

…prezentując swój program przed publicznością. Zwycięży ten, któremu uda się przekonać do siebie zgromadzonych widzów.

Nie do opisania, a do doświadczenia na własnej skórze!

Dodatkowo, przegląd uświetni występ zeszłorocznego laureata I miejsca – Kabaretu Trzecia Strona Medalu, o którym kilka słów poniżej.

Kabaret Trzecia Strona Medalu / materiały prasowe

Kabaret Trzecia Strona Medalu / materiały prasowe

Kabaret Trzecia Strona Medalu powstał w 2011 r. w PWSW w Przemyślu, a od 2013 r. związany jest z krakowską sceną kabaretową. Prezentuje on nietypowy humor z – dawno zapomnianych kabaretowo – terenów Przemyśla i okolic. I to właśnie tam stawiali swoje pierwsze kroki, nim wyruszyli w daleką podróż, by zarażać innych ludzi podkarpackim humorem i entuzjazmem.

„Uczestnicy ponad 40 Festiwali Kabaretowych, laureaci 32 nagród i wyróżnień. Mieszkańcy głębokiego Podkarpacia, ludzie Dalekiego Wschodu. Czterech mężczyzn i jedna gitara. Bawią, uczą, a gitarzysta dobrze śpiewa.”

Kabaret Trzecia Strona Medalu zaprezentuje się z programem pn. „Na głupotę nie ma mądrego”. To połączenie pomieszania z poplątaniem przy akompaniamencie gitary elektrycznej. Ukazuje trzecią stronę medalu w – wydawałoby się – zwykłych sytuacjach, które spotykają każdego z nas.

https://www.facebook.com/KabaretTrzeciaStronaMedalu

200 miejsc dla publiczności, 4 kabarety, walczące o I miejsce III Ogólnopolskiego Przeglądu Kabaretów „Błazenada”, 3 godziny dobrej zabawy, 1 gwiazda wieczoru – to wszystko w sobotę 19 marca w klubie Firlej.

Strona Przeglądu:
https://www.facebook.com/PrzegladBlazenada/

 

blazenada-2016-plakat

mk
Author

mk

<p>Redakcja</p>