Czego szukasz?


Kategorie


Film

fragment plakatu/ Multikino

Film

Black Sabbath: „The end of the end” w Multikinie

6 października 2017
Termin wydarzenia:
11-10-2017

“The End Of The End” (koniec końców) dokumentuje ostatnią w historii trasę koncertową zespołu Black Sabbath. Zespół, który odpowiada za wykreowanie brzmienia metalu, po ponad 50 latach działalności wszedł po raz ostatni w historii na scenę przed rodzimą publicznością w Birmingham.

Black Sabbath tego wieczoru na wyprzedanej co do miejsca arenie wykonało mające wpływ na parę pokoleń legendarne już utwory. Podczas retransmisji koncertu zobaczymy również ekskluzywne wywiady, w których członkowie zespołu opowiedzą, jak udało im się przez tyle lat z sukcesami funkcjonować na scenę. Poznamy również relacje pomiędzy członkami zespołu: Ozzy Osbournem, Tonym Iommim i Geezerem Butlerem. Po trwającej połowę dekady karierze to ostatnia szansa, aby zarówno starzy, jak i młodzi fani wspólnie zobaczyli ostatni raz na scenie najlepszy zespół metalowy wszech czasów.

Nagranie koncertu „The End Of The End” zrealizowano 4 lutego 2017 roku w Birmingham, był to 81. koncert z kończącej karierę trasy koncertowej „The End Tour”. Jest to niestety ostatnie słowo zespołu, który odpowiada za brzmienie metalu i miał wpływ na parę pokoleń fanów, a także był inspiracją dla wielu późniejszych artystów.

KINA
Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Jaworzno, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż oraz Zabrze.
BILETY
Warszawa – 28 zł
Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Wrocław – 26 zł
Pozostałe kina – 24 zł