Czego szukasz?


Kategorie


Dla dzieci

Dla dzieci

Bajkowy Dzień Dziecka w NoVa Park

2 czerwca 2016
Termin wydarzenia:
04.06.2016
- 05.06.2016

Z okazji Dnia Dziecka NoVa Park zaprasza na spotkanie z bohaterami książek.

W programie wydarzenia m.in. tworzenie książki z maluchami w roli głównej, warsztaty kreatywne dla dzieci, akcja wymiany książek oraz wspólne czytanie bajek z aktorką Moniką Mrozowską, która odwiedzi NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim w niedzielę 5 czerwca.

NP-plakat-dzien dziecka 2016-wybranyPierwszy weekend czerwca upłynie w NoVa Park pod znakiem zabawy z książką w roli głównej. W dniach 4-5 czerwca w godzinach 12.00-18.00 najmłodsi klienci NoVa Park będą mogli wziąć udział w warsztatach kreatywnych tworzenia zakładek książkowych oraz bajkowych kukiełek z drewnianych łyżek oraz papieru. Na potrzeby wydarzenia zostanie także stworzona autorska bajka, której bohaterami będą mogły zostać maluchy uczestniczące w evencie. W specjalnym atelier profesjonalny fotograf będzie robić dzieciom magiczne zdjęcia, które później zostaną wykorzystane do grafiki książki. W ciągu 7 dni od zakończenia wydarzenia rodzice otrzymają na maila książkę w formacie PDF ze swoim dzieckiem w roli głównego bohatera bajki.

Ponadto, wszyscy klienci NoVa Park będą mogli wziąć udział w akcji wymiany książek, organizowanej wraz z Miejskim Centrum Kultury. Wystarczy przynieść do NoVa Park przeczytane już książki i wymienić je na inne z pozostałymi uczestnikami wydarzenia.

Punktem kulminacyjnym całego wydarzenia będzie spotkanie z aktorką Moniką Mrozowską w niedzielę 5 czerwca, która będzie czytać klientom NoVa Park najpiękniejsze bajki dla dzieci.

Dzień Dziecka to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci dni w roku, dlatego przygotowaliśmy dla najmłodszych aż dwa dni bajecznych atrakcji. Jesteśmy przekonani, że zaplanowane animacje zachęcą maluchy oraz ich rodziców do wspólnego czytania książek, które rozwijają wyobraźnię i poszerzają wiedzę o otaczającym nas świecie– mówi Katarzyna Borowiak, kierownik ds. marketingu NoVa Park.

 

www.nova-park.pl

 

Orchidea
Author

Orchidea

<p>Orchidea Public Relations</p> <p><a href="http://www.orchideapr.pl/" target="_blank">www.orchideapr.pl/</a></p>