Czego szukasz?


Kategorie


Muzyka

Warner Music Poland / materiały prasowe

Muzyka

Adam Lambert główną gwiazdą ESKA Music Awards 2015

29 lipca 2015

Wokalista wystąpi w sierpniu w Szczecinie.

 

Występ Adama Lamberta będzie główną atrakcją tegorocznej gali rozdania ESKA Music Awards. Ceremonia odbędzie się 29 sierpnia w Szczecinie. Wokalista wykona piosenki ze swojej najnowszej płyty „The Original High”.

materiały prasowe

Warner Music Poland / materiały prasowe

Ze swoim najnowszym albumem „The Original High” Adam Lambert nareszcie uzyskał status popowej gwiazdy, na który pracował latami. Jego singiel „Ghost Town” w serwisie YouTube obejrzano do tej pory ponad 10 milionów razy, a piosenka jest hitem w rozgłośniach radiowych na całym świecie. Po premierze wydawnictwa fani z Polski apelowali o przyjazd artysty. Co więcej, zorganizowali specjalną akcję w serwisach społecznościowych, gdzie tłumnie zapraszali Adama do naszego kraju. Ich marzenie nareszcie się spełni!

Podczas gali Adam wykona dwa utwory. Jednym z nich będzie na pewno przebojowe „Ghost Town”. Kawałek, jak i cała płyta „The Original High”, spotkały się z doskonałymi recenzjami. Prestiżowy „New York Times” napisał o „Ghost Town”, że to: „Najlepszy singel Lamberta ze wszystkich wydanych do tej pory”. „Lambert prezentuje na płycie imponujące możliwości wokalne i deephouse’owe beaty przyjazne antenie radiowej” – pisał z kolei o płycie „Rolling Stone”.

 

 

Adam Lambert jest główną gwiazdą gali rozdania prestiżowych statuetek ESKA Music Awards 2015. Oprócz popularnego amerykańskiego piosenkarza na scenie pojawią się także polscy twórcy, których utwory na przełomie 2014 i 2015 roku biły rekordy popularności. Podczas wyjątkowego koncertu ogłoszone zostanie, który z nominowanych w 7 kategoriach artystów otrzyma ESKA Music Awards 2015. Uroczysta gala będzie transmitowana przez TVP1, a relację na żywo usłyszeć będzie można w Radiu ESKA. ESKA TV pokaże natomiast retransmisję z wydarzenia.

Przypominamy, że nadal można głosować na swoich faworytów – głos należy oddać za pośrednictwem strony internetowej ESKA Music Awards www.ema.eskago.pl do 28 sierpnia do godz. 12:00.

Źródło: Warner Music Poland

mk
Author

mk

<p>Redakcja</p>